CD Ogilvy / Creative Department

CD OGILVY / CREATIVE DEPARTMENT - reklamná agentúra

„Keď niekomu zveríte dôveru, tak „môcť sa spoľahnúť “ je tá najdôležitejšia hodnota. Všetko ostatné príde za tým. Ak hľadáte niekoho na koho sa dá spoľahnúť, tak je to Andrea. “ 

Simona Bubánová
CEO, managing director

www.creativedepartment.sk

CREATIVE DEPARTMENT je nezávislá reklamná agentúra s medzinárodným know-how a 20-ročnou lokálnou skúsenosťou.

DETAILY SPOLUPRÁCE

Obdobie: október 2006 – december 2015 (viac ako 9 rokov)
Pozícia: SENIOR ACCOUNT MANAGER

Svoje schopnosti a zanietenosť pre marketing som naštartovala v reklamnej agentúre CD Ogilvy  & Mather najprv na pozícii Account Executive. O rok neskôr ako Junior Account Manager. A od roku 2008 až do roku 2015 som ako Senior Account Manager bola zodpovedná za vedenie a koordináciu komunikačných projektov, za svoj account team v agentúre Creative Department, ale predovšetkým za dobrý vzťah agentúry s klientom.

Za tých viac ako 9 rokov spolupráce som sa starala o množstvo medzinárodných aj lokálnych klientov: televízia MARKÍZA, dôchodková správcovská spoločnosť GENERALI, softvérová spoločnosť SAP, poisťovňa UNIQA, nadácia SOCIA, SNM – Noc múzeí a galérií, pivná značka KELT a KRUŠOVICE, automobilová značka FORD, značka VALETOL a VERAL fi.Herbacos Recordati, UNICREDIT BANK, multimediálny vydavateľský dom  RINGIER, talianska reštaurácia KOGO…atď.