Malinová Jazykovka

MALINOVÁ JAZYKOVKA - jazyková škola

 „ Spojiť sa s managerkou bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Andrea je akčná, dokáže sa „naladiť“ na váš projekt, pomáha vám rozvíjať vaše nápady, skvele sa orientuje v marketingových možnostiach. Je veľký profesionál, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť, a zároveň úžasný človek, čo si na nej neskutočne cením. “

Mgr. Monika Kloknerová PhD.
podnikateľka, lektorka cudzích jazykov

www.malinovajazykovka.sk

MALINOVÁ JAZYKOVKA je výnimočný projekt, ktorý spája jazykové vzdelávanie, tvorivé dielne a prednášky z oblasti rodičovstva. Je to jediná jazyková škola na Slovensku, kde formou paralelných kurzov dokážu rodičia v priebehu jednej hodiny pokryť všetkých členov rodiny.  Už nemusia čakať v aute, či na chodbe, kým ich dieťa absolvuje svoj krúžok, ale využijú čas aj na vlastné vzdelávanie.

DETAILY SPOLUPRÁCE

Obdobie: september 2019 – september 2020
Akcia: MENTORING

Projekt:  Mentoring pri počiatočnom prieskume trhu, analýze konkurencie a tvorbe základného positioningu značky. Marketingová starostlivosť pri tvorbe konceptu značky, upgrade názvu, loga a vizuálnej identity. Zabezpečenie produkcie web stránky vrátane vytvorenia briefu, výberového konania na externého dodávateľa, supervisingu kreatívy a komunikácie s web-dizajnérom.  Mentoring pri tvorbe štartovacej online komunikácie na sociálnych sieťach.